Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna, Matka Dobrej Rady

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

Brawo Czarni!

sobota, 21 listopada 2015 13:03 / Autor:
Trzy sety wystarczyły Cerrad Czarnym Radom, by pokonać gości z Olsztyna. To już czwarte zwycięstwo radomian w tym sezonie PlusLigi.

Po pierwszym secie wyglądało, że to będzie gładki mecz dla wojskowych. Rezultat 25:15 sam mówi za siebie. Jednak drugi i trzeci set to ostra rywalizacja. Każdorazowo najpierw długo prowadził AZS Olsztyn, a Czarni odrabiali straty w końcówce. Skuteczność i gra o każdą piłkę zadecydowały o zwycięstwie radomskiego zespołu.

Trener Cerrad Czarnych Radom Raul Lozano zadowolony jest z postawy drużyny w ostatnich meczach.

Kapitan radomskiego zespołu Daniel Pliński:

- Dostaliśmy dobrą lekcję gry w Radomiu - skomentował mecz trener AZS Indykpolu Olsztyn Andrea Gardini.

Pochwał rywalom nie szczędził kapitan olsztynian Paweł Woicki:

Kolejny raz usasysfakcjonowani byli kibice.

Czarni mają już trzynaście punktów w ligowej tabeli i wybitnych sąsiadów na podium: ZAKSĘ Kędzierzyn - Koźle i Asseco Resovię Rzeszów. A kolejny mecz w środę na wyjeździe z MKS-em Będzin.

Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:15, 25:23, 25:20)

Czarni: Bartłomiej Bołądź, Michał Ostrowski, Daniel Pliński, Wojciech Żaliński, Lukas Kampa, Artur Szalpuk, Neven Majstorović (libero) oraz Patryk Szczurek.

Olsztyn: Marcin Waliński, Bram van den Dries, Bartosz Bednorz, Maciej Zajder, Paweł Woicki, Thomas Koelewijn, Michał Potera (libero) oraz Miłosz Zniszczoł, Filip Stoilović.