Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: święci Maurycy i Towarzysze, męczennicy              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Boże
Dziś jest: Środa, 22 września 2021

SPORT

Ogólnopolska siatkówka w Szydłowcu

czwartek, 11 lutego 2016 11:28 / Autor: Weronika Chochoł
fot. Rodzinna Akademia Sportu
Weronika Chochoł
Drużyny z całej Polski, siatkarskie emocje i moc niespodzianek – przed nami IV Ogólnopolski Turniej Siatkówki Kobiet i Mężczyzn o puchar Burmistrza Szydłowca.

W najbliższy weekend 13 – 14 lutego, w Szydłowcu odbędzie się IV już edycja Turnieju organizowanego przez Rodzinną Akademię Sportu. W tym roku rekord zgłoszonych drużyn został pobity. Udział w imprezie wezmą 22 zespoły z całej Polski, m.in z Krakowa, Kielc, z Łodzi i oczywiście z Szydłowca, zapowiada Grzegorz Nowak – prezes zarządu Rodzinnej Akademii Sportu w Szydłowcu:

Rozgrywki odbywać się będą przez cały weekend, na dwóch salach – w Hali Zespołu Szkół im. Jana Pawła II i w Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza. Już od godz. 9:00 będzie można oglądać zmagania drużyn. Półfinały rozegrane będą w niedzielę od ok. godz. 10:00, a finał Turnieju planowany jest na okolice godziny 13:00. Organizatorzy zapraszają do kibicowania, zwłaszcza, że podczas meczy na gości czekają niespodzianki:

Do kibicowania zaprasza Rodzinna Akademia Sportu oraz burmistrz Szydłowca – Artur Ludew. Imprezę patronatem medialnym objęło Radio Plus Radom.