Dziś jest: Środa, 01 maja 2024

Może trzeci mecz będzie zwycięski

sobota, 06 maj 2017 16:58 / Autor: Jakub Szczechowski
Jakub Szczechowski

Rosa Radom przegrała  z Polskim Cukrem Toruń 78:87 w drugim meczu ćwierćfinałowym Polskiej Ligi Koszykówki.

Z początku gra była wyrównana. Pierwszą kwartę wygrali jednak torunianie 24:23. Głównym mankamentem radomian były niecelne rzuty osobiste. Później było jednak tylko gorzej. Rosa zagrało bardzo słabo w obronie. Strat nie nadrabiali też atakiem. Druga kwarta zdecydowanie dla gospodarzy 50:31. Wbrew przeciwnościom koszykarze Rosy nie załamali się. Trzecią odsłonę spotkania wygrali. Do odrobienia było jednak 16 punktów. Nie udało się.

Nie wszystko jednak jest stracone. Przypomnijmy, że rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw. Kolejny mecz rozegrany będzie we wtorek 9 maja o godz. 17.45 w Radomiu. Jeśli Toruń nie wygra, to następne spotkania zaplanowane są na 11 i 14 maja.