Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: Siedmiu Świętych Założycieli Zakonu Serwitów Najświętszej Maryi Panny
Dziś jest: 17 lutego 2020

SPORT

Nowy asystent trenera E. Leclerc Radomki Radom

27 czerwca 2019, 12:32 / Autor: Michał Kaczor
Michał Kaczor

Radosław Wodziński dołączył do sztabu szkoleniowego E.Leclerc Radomki Radom. Będzie pełnił funkcję asystenta trenera Jacka Skroka.

Radosław Wodziński ma 29 lat. Swoją karierę rozpoczął w Pałacu Bydgoszcz, z którym był związany przez 5 lat, a następnie był członkiem sztabu szkoleniowego Developresu SkyRes Rzeszów. Wodziński pełni też funkcję statystyka i analityka reprezentacji Polski.

Dlaczego E. Leclerc Radomka?

- Bo macie świetne miasto. A tak na poważnie to przychodzą momenty gdzie potrzeba jakieś zmiany. Wiem, że w Radomiu siatkówka to popularny sport, a sam klub ma fajny plan na duże granie. Trener Skrok zaproponował mi pracę asystenta i stwierdziłem, że to chyba dobry moment na zmianę. Mam nadzieję, że ciężką pracą zrobimy wszystko by po sezonie być zadowolonym i dumnym z wyniku - mówi Radosław Wodziński.

- Radosław to bardzo doświadczony statystyk i analityk. Praca z reprezentacją Polski doskonale świadczy o jego umiejętnościach. Ma on również ogromną wiedzę na temat zagranicznych zawodniczek, co okazało się przydatne przy tegorocznym skautingu i na pewno będzie pomocne w kolejnym sezonie - komentuje trener Jacek Skrok.

Zapraszamy do nas:
stats counter