Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: bł. Michał Kozal, biskup i męczennik              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Czarna
Dziś jest: Poniedziałek, 14 czerwca 2021

Inne

Mistrzostwa Enei w tenisie stołowym

sobota, 29 lutego 2020 20:32 / Autor: Kamil Zapora
fot. K.Zapora/Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Jak co roku do Kozienic zjechali miłośnicy tenisa stołowego zatrudnieni w Grupie Enea, aby powalczyć o mistrzostwo. Tym razem najlepsza wśród pań okazała się Anna Kamela, a w kategorii mężczyzn dominował Piotr Kołdyka.

Mistrzostwa Grupy Enea w Tenisie Stołowym odbyły się w sobotę 29 lutego w Kozienicach. Wzięło w nich udział ponad 30 osób m.in. z Połańca, Poznania i Kozienic, czyli wszystkich miejsc, w których Enea działa.

Reprezentanci Kozienic to: Jarosław Kozłowski, Marek Płachta i Wojciech Stankiewicz. Są oni pracownikami Elektrowni Kozienice, którzy jednocześnie należą do Kozienickiego Klubu Tenisa Stołowego.

W tym roku w odróżnieniu od lat poprzednich turniej został podzielony na dwie części: dla osób zaawansowanych i amatorów, którzy w tenisa stołowego grają rzadziej. Jest to zachęta dla osób, które do tej pory nie czuły się na siłach, aby wziąć udział w Mistrzostwach. Mariusz Kuryłek, prezes KTS Kozienice:

Mistrzostwa Grupy Enea w Tenisie stołowym zorganizowano po raz czwarty. - Aktywizujemy naszych pracowników na różnych polach, ale to właśnie w tenisie stołowym możemy poszczycić się największymi sukcesami – powiedział wiceprezes Enei Wytwarzanie, Marcin Łukasiewicz:

W tym roku najlepsza wśród pań była Anna Kamela, a w kategorii Ligowcy Piotr Kołdyka.