Raz, dwa, trzy! Zwycięstwo Radomki!

piątek, 18 listopada 2022 20:27 / Autor: Michał Kaczor

Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom wygrała z Volleyem Wrocław 3:0. To drugie zwycięstwo radomskiej drużyny w tym sezonie.

Radomka była faworytem tego spotkania i wywiązała się z tej roli. Już w pierwszym secie widać było dużą przewagę podopiecznych trenera Błażeja Krzyształowicza. Różnica punktowa wypracowana na początku pozwoliła na spokojną grę w końcówce i wygraną 25:17.

Więcej emocji przyniosła druga odsłona. Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom przez długi czas nie potrafiła wypracować bezpiecznej przewagi. Sytuacja zmieniła się przy prowadzeniu 13:12. Od tego momentu radomska drużyna dominowała i ostatecznie wygrała 25:19.

Trzecia odsłona rozpoczęła się nie po myśli Radomki (1:3), ale chwilę później faworytki tego spotkania odrobiły stratę i wyszły na prowadzenie (4:3). Gdy wydawało się, że Radomka zaczęła kontrolować przebieg meczu (10:5), drużyna z Wrocławia odrobiła część strat. Przy stanie 13:10 o czas poprosił trener Błażej Krzyształowicz. Przerwa przyniosła efekt, bo chwilę później było już 20:13 dla Moya Radomki. Ostatecznie radomska drużyna wygrała 25:18 i cały mecz 3:0.

Patronem medialnym tego spotkania było Radio Plus Radom. Podczas meczu kibice otrzymywali specjalnie przygotowane upominki.

Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom - #VolleyWrocław 3:0 (25:17; 25:19; 25:18)