Energia znów przegrała na wyjeździe

poniedziałek, 13 listopada 2023 13:49 / Autor: Kamil Zapora
ilustracja, fot. Enea Energia Kozienice
Kamil Zapora

2:0 zakończył się mecz Żyrardowianki Żyrardów z Eneą Energią Kozienice. Dla piłkarzy z Żyrardowa była to piąta wygrana z rzędu, natomiast dla kozieniczan trzecia z kolei wyjazdowa przegrana.

W ostatnią sobotę 11 listopada Enea Energia Kozienice zagrała mecz w Żyrardowie. Po raz kolejny kozieniczanie wrócili z wyjazdu bez punktów. Jedyne dwa gole spotkania należały do zawodnika Żyrardowianki Żyrardów – Damian Rakoczego, który posłał piłkę do bramki Energi w 18 minucie (z rzutu karnego) i 89 minucie.

Po czternastu kolejkach Enea Energia Kozienice zajmuje piąte miejsce w tabeli, a do lidera Tygrysa Huta Mińska traci osiem punktów. Kolejny, ostatni w rundzie jesiennej mecz kozieniczanie zagrają w sobotę 18 listopada. Na własnej murawie podejmą drużynę Płomień Dębe Wielkie z piętnastego miejsca tabeli.