RADOM
Diabetycy zmienili swoją siedzibę
piątek, 05 lutego 2016 08:22 / Autor: Elżbieta Warchoł

Elżbieta Warchoł
Teraz są przy ul. Chrobrego 7/ 9
Stowarzyszenie Diabetyków Oddział Rejonowy w Radomiu zmieniło swoją siedzibę. Zamiast w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Tochtermana jest teraz w Arce przy ul. Chrobrego 7/9- informuje prezes Grzegorz Barcikowski. Dni otwarcia biura i godziny jego pracy nie uległy zmianie. Nadal zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do odwiedzania nas w: poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki od godz. 11 do 13. 30. Biuro jest nieczynne jedynie w środy- dodaje Grzegorz Barcikowski. W naszym biurze udzielamy informacji dotyczących leczenia cukrzycy, diety, wymieniamy glukometry i służymy każdemu radą i pomocą. Nadal jesteśmy obecni w radomskim szpitalu, gdzie będziemy w dalszym ciągu edukowali osoby, u których rozpoznano cukrzycę- mówi prezes Grzegorz Barcikowski.
Tag:
CZYTAJ DALEJ
Żłobek przy ulicy Piastowskiej w Radomiu oficjalnie otwarty!
02 czerwca 2026, 09:41
Światowy Dzień SM - pomarańczowy 30 maja!
29 maj 2026, 12:35
Katarzyna Cielecka z nagrodą im. Marii Kelles-Krauz
29 maj 2026, 07:28
Badamy nie tylko mamy!
26 maj 2026, 16:04
Seniorzy - Dzieciom w Klubie IGREK!
22 maj 2026, 13:17
Maraton czytelniczy u Andersena...
21 maj 2026, 07:06
Język angielski bez barier!
20 maj 2026, 12:48
Rynek Pracy w Radomiu - jest trochę lepiej
18 maj 2026, 15:15
Waldemar Dolecki ponownie dyrektorem Amfiteatru
15 maj 2026, 12:31
Wiele ofert i wielu zainteresowanych!
14 maj 2026, 12:54
STOP nowotrowom u dzieci - już po raz piąty w Radomiu!
13 maj 2026, 15:03
Blokujemy raka w Radomiu!
13 maj 2026, 14:55


