RADOM
Zmarł prezes radomskich diabetyków
poniedziałek, 11 sierpnia 2014 14:54 / Autor:

Zmarł Alfred Wiśniewski, wieloletni Prezes Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Radomiu.
Od lat aktywnie działał na rzecz mieszkańców Radomia i ludzi chorych na cukrzycę. Zajmował się m.in. edukacją chorych i ich rodzin z dziedziny ochrony i promocji zdrowia, organizacją akcji przeprowadzania badań przesiewowych w kierunku wczesnego wykrywania cukrzycy, a także organizacją spotkań integracyjnych chorych ze społeczeństwem. Pożegnanie Alfreda Wiśniewskiego odbędzie się 12 sierpnia o godz. 13 w kościele Św. Wacława w Radomiu przy Pl. Stare Miasto.
CZYTAJ DALEJ
Żłobek przy ulicy Piastowskiej w Radomiu oficjalnie otwarty!
02 czerwca 2026, 09:41
Światowy Dzień SM - pomarańczowy 30 maja!
29 maj 2026, 12:35
Katarzyna Cielecka z nagrodą im. Marii Kelles-Krauz
29 maj 2026, 07:28
Badamy nie tylko mamy!
26 maj 2026, 16:04
Seniorzy - Dzieciom w Klubie IGREK!
22 maj 2026, 13:17
Maraton czytelniczy u Andersena...
21 maj 2026, 07:06
Język angielski bez barier!
20 maj 2026, 12:48
Rynek Pracy w Radomiu - jest trochę lepiej
18 maj 2026, 15:15
Waldemar Dolecki ponownie dyrektorem Amfiteatru
15 maj 2026, 12:31
Wiele ofert i wielu zainteresowanych!
14 maj 2026, 12:54
STOP nowotrowom u dzieci - już po raz piąty w Radomiu!
13 maj 2026, 15:03
Blokujemy raka w Radomiu!
13 maj 2026, 14:55


