RADOM
Chcą reaktywować Stowarzyszenie Diabetyków w Radomiu
poniedziałek, 14 października 2024 12:30 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom

Elżbieta Warchoł
Razem będzie łatwiej. Przede wszystkim pandemia, ale także upływ czasu sprawiły, że swoją działalność w ostatnich latach znacznie ograniczyło Polskie Stowarzyszenie Diabetyków w Radomiu. Powstała idea reaktywowania koła w Radomiu.
Do przyłączenia się do Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków zachęca Michał Ciupak prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Oddział Rejonowy w Radomiu:
Siedziba Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Oddział Rejonowy w Radomiu znajduje się w budynku SCM Arka ul. Chrobrego 7/9. Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 października 2024 roku od godz. 11 do 13.
Osoby dyżurujące: Michał Ciupak tel. 793 942 120, Grażyna Figura 513 447 538, Aneta Ciupak 723 515 712.
CZYTAJ DALEJ
Żłobek przy ulicy Piastowskiej w Radomiu oficjalnie otwarty!
02 czerwca 2026, 09:41
Światowy Dzień SM - pomarańczowy 30 maja!
29 maj 2026, 12:35
Katarzyna Cielecka z nagrodą im. Marii Kelles-Krauz
29 maj 2026, 07:28
Badamy nie tylko mamy!
26 maj 2026, 16:04
Seniorzy - Dzieciom w Klubie IGREK!
22 maj 2026, 13:17
Maraton czytelniczy u Andersena...
21 maj 2026, 07:06
Język angielski bez barier!
20 maj 2026, 12:48
Rynek Pracy w Radomiu - jest trochę lepiej
18 maj 2026, 15:15
Waldemar Dolecki ponownie dyrektorem Amfiteatru
15 maj 2026, 12:31
Wiele ofert i wielu zainteresowanych!
14 maj 2026, 12:54
STOP nowotrowom u dzieci - już po raz piąty w Radomiu!
13 maj 2026, 15:03
Blokujemy raka w Radomiu!
13 maj 2026, 14:55


