Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci męczennicy Chryzant i Daria
Dziś jest: Niedziela, 25 października 2020

KULTURA

Czy te oczy mogą kłamać?

środa, 16 marca 2016 09:24 / Autor: Weronika Chochoł
fot. pl.wikipedia.org
Weronika Chochoł
Ten i inne przeboje zespołu Raz, Dwa, Trzy usłyszeć będzie można podczas koncertu organizowanego przez Radomskich Rycerzy Kolumba w ramach akcji Bilet dla Brata.

Dochód z biletów – cegiełek, a także ze zbiórki organizowanej podczas koncertu przeznaczony będzie na ufundowanie przyjazdu do Polski i udziału w Światowych Dniach Młodzieży, grupie pięćdziesięciu osób z diecezji zaporoskiej na Ukrainie.

Podczas koncertu przeprowadzona będzie również licytacja przedmiotów przekazanych przez znanych radomian, w tym Biskupa Radomskiego, czy Prezydenta Miasta. W ramach Biletu dla Brata odbędzie się również loteria fantowa.

Zespół Raz, Dwa, Trzy w tym roku obchodzi 25 – lecie. W ramach jubileuszowego koncertu, grupa zagra swoje największe przeboje, a także te mniej znane w nowych aranżacjach. Koncert odbędzie się 2 kwietnia o godz. 18:00 w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego przy ul. Żeromskiego 53.

Bilety do nabycia w Księgarni św. Kazimierza przy ul. Malczewskiego 1.

Do udziału w koncercie zachęcają: ks. Wiesław Lenartowicz – kapelan jednej z radomskich Rad Rycerzy Kolumba i kapelan ds. programowych i rozwoju nowych Rad w Zakonie na terenie całej Polski oraz Andrzej Anasiak – delegat stanowy Rycerzy Kolumba w Polsce:

Na udział grupy z Zaporoża w Światowych Dniach Młodzieży potrzebne jest ok. 50 tysięcy zł. Z młodzieżą ze Wschodu do Krakowa wyjadą również wolontariusze Rycerzy Kolumba, którzy także mogą liczyć na wsparcie Zakonu. Jeżeli dochód ze zbiórek będzie wyższy niż potrzeba, Rycerze zapewniają, że wspomogą inne inicjatywy związane ze Światowymi Dniami Młodzieży.

Więcej o zaangażowaniu Rycerzy Kolumba w Światowe Dni Młodzieży przeczytać można w artykule ŚDM: Rycerze aktywnie działają.