Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek
Patron dnia: święci Andrzej Świerad i Benedykt, pustelnicy
Dziś jest: 13 lipca 2020

KULTURA

American Corner Radom zamknięte do odwołania

wtorek, 17 marca 2020 21:02 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom
Elżbieta Warchoł

Szanowni Państwo! W związku z prowadzeniem działań mających na celu zminimalizowania szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 oraz wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (§ 5.1. ust. 2. Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego), informuję,  że  centrum American Corner Radom pozostaje zamknięte dla odwiedzających do odwołania. Pozostajemy z Państwem w kontakcie telefonicznym, e-mailowym oraz zapraszamy do śledzenia naszego profilu na portalu Facebook:  https://www.facebook.com/AmericanCornerRadom/

- napisała Karolina Adamczyk Koordynator American Corner Radom. Tam regularnie zamieszczamy ciekawe informacje związane z USA, przydatne linki do darmowych kursów online, pomysły na naukę j. angielskiego bez wychodzenia z domu, relacje naszych zagranicznych "korespondentów",  itd. Jednocześnie informuję, że w związku z zaistniałą sytuacją nie będziemy wyciągali żadnych konsekwencji za przetrzymywanie zaległych materiałów z naszej czytelni. Liczymy, że nasze książki, DVDs, kursy j. angielskiego, czasopisma, itd. umilą Państwu czas spędzany w domach. 

Aktualnie pracujemy nad przeniesieniem części zaplanowanych programów online. Będziemy Państwa informować o naszej ofercie w niedalekiej przyszłości. O ewentualnych zmianach stanu rzeczy, wynikających z decyzji lokalnych władz oraz naszego partnera  - Ambasady USA w Warszawie - będziemy informować na bieżąco. 

 Tymczasem życzę Państwu dużo zdrowia i optymistycznych myśli w tym trudnym dla wszystkich czasie. Moc serdeczności! - napisała Karolina Adamczyk Koordynator American Corner Radom.

Zapraszamy do nas: