Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: św. Mateusz, Apostoł i Ewangelista              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Dobieszyn
Dziś jest: Wtorek, 21 września 2021

Wystawy

Wirtualna wystawa plakatu filmowego z CKA

wtorek, 21 kwietnia 2020 09:30 / Autor: Kamil Zapora
fot. KDK
Kamil Zapora

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, w oczekiwaniu na ponowne otwarcie Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, zapraszają na wirtualny spacer po wystawie plakatów filmowych z okazji „5. Urodzin Kina KDK”.

Wystawa została przygotowana w foyer Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ale można ją obejrzeć tylko na fanpage’u na portalu Facebook oraz w relacji wideo na kanale YouTube.

Niniejsza wystawa to dopiero pierwsza część. Prezentuje 26 plakatów filmowych z gatunku Sci-Fi oraz czarno-białych wyświetlanych w „Kinie KDK”, w latach 2017-2020.

Z gatunku Sci-Fi zobaczymy następujące tytuły:„Thor: Ragnarok”, „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, „Power Rangers”, „Wonder Woman”, „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”, „Player One”, „Avengers: Wojna bez granic”, „Deadpool 2”, „Han Solo: Gwiezdne wojny-historie”, „Ant-man i Osa”, „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, „Spider-Man: Daleko od domu”, „X-Men: Mroczna Phoenix” i „Avengers: Koniec gry”.

Natomiast z czarno-białych:„Połowa miasteczka”, „Pokot”, „Ciemniejsza strona Greya”, „Zimna wojna”, „Narodziny gwiazdy”, „Pitbull. Ostatni pies”, „McQueen”, „Roma”, „Czarownica 2”, „Wilkołak”, „Marianne i Leonard” i „Sala samobójców. Hejter”.