Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: św. Bernardyn ze Sieny, prezbiter
Dziś jest: Piątek, 20 maja 2022

Koncerty

Kaśka Sochacka wystąpi w Kozienickim Domu Kultury

czwartek, 27 stycznia 2022 11:38 / Autor: Kamil Zapora
źródło: Organizatorzy
Kamil Zapora

Jedna z najpopularniejszych wokalistek ostatnich miesięcy zawita do Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Kaśka Sochacka da koncert w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego. Ten zaplanowano na czwartek, 24 marca, na godz. 18.00. Sprzedaż biletów rusza 29 stycznia.

Kaśka Sochacka w ostatnich miesiącach króluje na listach przebojów z utworem „Niebo było różowe”. Utalentowana wokalistka daje o sobie znać od ponad 10 lat, ale rok 2021 okazał się przełomowy w jej karierze. Kaśka przebojem wdarła się do topu najchętniej słuchanych artystów w Polsce.

– W marcu 2021 roku Kaśka Sochacka wydała debiutancki album studyjny pt. „Ciche dni”, a w listopadzie minialbum zatytułowany „Ministory”. Koncert w Kozienicach jest częścią jej najnowszej ogólnopolskiej trasy, a w jego trakcie usłyszmy najlepsze utwory z obu tych płyt – mówi dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska:

Kaśka Sochacka była finalistką programu „Mam talent!” oraz półfinalistką „Must be the music! Tylko muzyka”. Jej piosenki mogliśmy usłyszeć też w różnych produkcjach telewizyjnych (m.in. w czołówce serialu „Tajemnica zawodowa”). Ostatnie miesiące artystka spędziła w trasie, a wspólnie z zespołem przemierzyła Polskę wzdłuż i wszerz, dając blisko 30 koncertów. Teraz rozpoczyna nową trasę, a po drodze odwiedzi Kozienice.

Wraz z Kaśką, do Kozienic przyjedzie zespół w składzie: Lesław Matecki (gitara), Andrzej Rajski (perkusja), Paweł Harańczyk (instrumenty klawiszowe) oraz Magdalena Laskowska (skrzypce), która gościnnie dołącza do składu.

Koncert odbędzie się w czwartek, 24 marca, o godz. 18.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach.

Sprzedaż biletów rusza w sobotę, 29 stycznia. Te będą dostępne w cenie 72 zł w kasach KDK, na www.dkkozienice.pl oraz na www.biletyna.pl. W przypadku zakupu w kasie, posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe rabaty.