Na antenie: W rytmie Radomia i regionu
Wojciech Sałek
Patron dnia: św. Józef Bilczewski, biskup
Pochmurno

7°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 93%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 23 Paź 2017

    Rain 8°C 4°C

  • 24 Paź 2017

    Pochmurno 7°C 3°C

Kultura

Nabór trwa do 17 września

Radomski Teatr przygotuje w nowym sezonie 10 premier.

Konkurs pt. „Potrawa regionalna z ziemniaków

Wielkie radomskie dyktando już 30 września

W Klubie Dobrego Filmu

12 wrzesień 2017

Zerwany kłos w Resursie

Klaudia Kowalik na podium

11 wrzesień 2017

Radomianka Klaudia Kowalik zdobyła drugie miejsce na 35. Festiwalu "Jazz na Kresach" Jazzowy Zamość 2017.

 

Nagroda dla Anny Cieplak

11 wrzesień 2017

To druga edycja Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza

Groniec śpiewa Osiecką

11 wrzesień 2017

14 października zaśpiewa w MOK Amfiteatr– Katarzyny Groniec

Do 15 września można zgłaszać publikacje do Nagrody Literackiej Miasta Radomia.

Wystawy w Elektrowni

11 wrzesień 2017

Dwie nowe wystawy można oglądać w MCSW Elektrownia w Radomiu 

Ptaki w obiektywie

11 wrzesień 2017

Zdjęcia Tomasza Kuny i Marka Zawadzaka

Koncerty na tarasie

08 wrzesień 2017

W czasie wakacji prezentowali się na niej przede wszystkim lokalni artyści. Wystąpił tu także Stanley Breckenridge i Jazz Band Ball Orchestra. Scena na tarasie opoczyńskiego domu kultury zaprasza na koncerty również we wrześniu.

Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Radomiu rozpoczyna nowy rok szkolny

X Uliczka Tradycji

07 wrzesień 2017

Od 8 do 10 września odbędzie się w Radomiu festyn historyczny, czyli X Uliczka Tradycji

W sobotę i niedzielę będzie można podziwiać zabytkowe auta, rowery i motocykle, które przyjadą do Radomia.

W niedzielę, 10 września poznamy laureata Nagrody Literackiej im. W. Gombrowicza.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

„Tora Tora Tora”

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

LAS - DOBRE SĄSIEDZTWO

GRAMY Z CZARNYMI RADOM

 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 5 15
Indykpol AZS Olsztyn 5 12
GKS Katowice 6 11
Cuprum Lubin 6 11
ONICO Warszawa 6 11
Espadon Szczecin 6 10
Asseco Resovia Rzeszów 5 8
Jastrzębski Węgiel 5 8
Trefl Gdańsk 4 7
PGE Skra Bełchatów 4 7
Łuczniczka Bydgoszcz 5 7
Cerrad Czarni Radom 5 7
MKS Będzin 5 5
Aluron Virtu Warta Zawiercie 4 2
Dafi Społem Kielce 6 2
BBTS Bielsko-Biała 4 0

POLECAMY

230x190 4

39. PIELGRZYMKA RADOMSKA