Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJOWA POCZTA MARKA SIEROCKIEGO
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Leoncjusz z Rostowa, biskup
Dziś jest: Czwartek, 23 maja 2024

RADOM

O zieleni w mieście

piątek, 23 lutego 2024 17:21 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom
Elżbieta Warchoł

Stowarzyszenie Zielona akcja organizuje cykl spotkań z mieszkańcami poświęconych zieleni w Radomiu. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę, 24 lutego 2024 roku w Kamienicy Deskurów. Początek o godz. 15.

Stowarzyszenie Zielona akcja rusza z cyklem spotkań z mieszkańcami, na których będziemy poruszać tematy dotyczące rozwoju Radomia i jego mieszkańców. Na spotkaniach będziemy chcieli przybliżyć przepisy prawne jakie obowiązują i które dotyczą  danej kategorii. Również przybliżymy działania naszej organizacji w celu poznania nas jeszcze bliżej - mówi prezes Małgorzata Ryszewska. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Radomia na pierwsze spotkanie o tematyce ekologicznej, które odbędzie się w Kamienicy Deskurów ul. Rynek 15,  w sobotę, 24 lutego 2024 roku w godzinach 15:00 - 17:00 w Sali 1.06. Tematem pierwszego spotkania jest: ZIELEŃ MIEJSKA DLA KLIMATU MIASTA.

Podczas spotkania poruszymy temat wycinek oraz nowych nasadzeń na terenie całego miasta i będziemy poszukiwać odpowiedzi na pytanie: Co zrobić, aby zieleni w mieście było coraz więcej?

Wstęp wolny.