Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maria Magdalena Postel, dziewica
Dziś jest: Środa, 17 lipca 2024

RADOM

Utrudnienia w ruchu kołowym i w kursowaniu autobusów

sobota, 06 lipca 2024 10:07 / Autor: Elżbieta Warchoł
fot. Agnieszka Dąbrowska - MDK Radom
Elżbieta Warchoł

6 lipca 2024 roku w godzinach około 18:00-19:00 mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym i w kursowaniu autobusów miejskich w Śródmieściu.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przemarszem trzech kolumn orkiestr dętych, w sobotę, 6 lipca 2024 roku w godzinach około 18:00-19:00 mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym i w kursowaniu autobusów miejskich w Śródmieściu.

Zgromadzenie publiczne zorganizowane w ramach Otwartych Mistrzostw Polski Orkiestr Dętych będzie składało się z trzech kolumn, które po godzinie 18:00 przejdą następującymi trasami (połączą się one na placu Konstytucji 3 Maja): kolumna I - sprzed klubu Łaźnia przez ulice Żeromskiego i Focha; kolumna II - sprzed I Liceum Ogólnokształcącego przez ulice Żeromskiego i Focha; kolumna III: sprzed Urzędu Stanu Cywilnego przez ulice Moniuszki, Żeromskiego i Focha. Zakończenie powyższego zgromadzenia nastąpi na placu Jagiellońskim (przed gmachem teatru).

Przemarsz orkiestr dętych może spowodować chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym oraz ewentualne kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich linii 1, 7, 8, 9, 15 i 25 (na ulicy Żeromskiego) oraz 19 (na ulicy Kilińskiego).

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie miejsca przemarszu oraz o stosowanie się do poleceń osób zabezpieczających trasę bądź w miarę możliwości o omijanie tego rejonu Radomia.

Organizatorem przemarszu orkiestr jest Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu.

Źródło: MZDiK