Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
ŚRODEK TYGODNIA
Kamila Baranowska
Patron dnia: św. Maria Magdalena Postel, dziewica
Dziś jest: Środa, 17 lipca 2024

RADOM

Najlepsza Para Patrolowa na Mazowszu jest z Radomia!

niedziela, 07 lipca 2024 10:23 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu
Elżbieta Warchoł

Policjanci z Radomia zwyciężyli w eliminacjach wojewódzkich do XXVIII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”. Zwycięzcami są: st. sierż. Mateusz Kwiatkowski oraz post. Przemysław Zdral z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Pary patrolowe policjantów prewencji, które zwyciężyły w eliminacjach na szczeblu komend miejskich i powiatowych Mazowsza uczestniczyły 28 i 29 czerwca br. w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie w rywalizacji o tytuł najlepszej pary patrolowej „Patrol Roku” oraz najlepszego strzelca KWP zs. w Radomiu. W konkursie na szczeblu wojewódzkim policjanci rywalizowali m.in. podczas: testu z wiedzy policyjnej, strzelania sytuacyjnego, sprawdzianu sprawności fizycznej.

I miejsce zajęli - st. sierż. Mateusz Kwiatkowski oraz post. Przemysław Zdral z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu,

II miejsce zdobyli - st. sierż. Maciej Morawski oraz st. post. Kacper Witkowski z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu

III miejsce zajęli - podkom. Kamil Kowalski oraz post. Patryk Paprota z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Najlepszym strzelcem okazał się: st. post. Marcin Ciuchciński z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Pary patrolowe policjantów prewencji, które zajęły dwa pierwsze miejsca, będą reprezntować garnizon mazowiecki podczas finału XXVIII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”, który odbędzie się w Szkole Policji w Słupsku w dniach 11-13 września br. - informuje asp. Agnieszka Kanecka/Wydział Prewencji KWP zs. w Radomiu.