Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
ŚRODEK TYGODNIA
Kamila Baranowska
Patron dnia: św. Maria Magdalena Postel, dziewica
Dziś jest: Środa, 17 lipca 2024

RADOM

Zmiany na skrzyżowaniu ulic Maratońskiej i Dębowej

poniedziałek, 08 lipca 2024 09:03 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: MZDiK Radom
Elżbieta Warchoł

Czasowe zmiany w organizacji ruchu na odcinkach ulic Maratońskiej i Dębowej wprowadzone zostaną od 10 lipca 2024 roku. Wyznaczone będą również oznakowane objazdy.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przebudową skrzyżowania ulic Maratońskiej i Dębowej, od środy, 10 lipca 2024 roku wprowadzone zostaną czasowe zmiany w organizacji ruchu na odcinkach obu tych ulic. Wyznaczone będą również oznakowane objazdy.

Roboty drogowe związane z przebudową skrzyżowania ulic Maratońskiej i Dębowej oraz budową na nim sygnalizacji świetlnej wiążą się z koniecznością wprowadzenia czasowych zmian w organizacji ruchu. Będą one polegały na zamknięciu dla ruchu kołowego odcinków ulicy Dębowej pomiędzy ulicami Bagienną a Maratońską oraz Maratońską a Mączną oraz wyłączeniu prawych i lewych pasów ruchu ulicy Maratońskiej bezpośrednio przed skrzyżowaniem (ruch z obu stron będzie tam do odwołania możliwy wyłącznie środkowymi pasami - tylko na wprost).

Oznakowane objazdy dwóch zamkniętych odcinków ulicy Dębowej zostaną wyznaczone w obu kierunkach następującymi ulicami: Dębową, Lustrzaną (z powrotem prosto przez Limanowskiego), Limanowskiego i Maratońską, a także Stasieckiego (bezpośrednio albo przez Kosowską i Suchą), Limanowskiego i Maratońską.

Autobusy komunikacji miejskiej linii 13 kursują na Borkach objazdem już od 22 czerwca 2024 roku, to znaczy od wprowadzenia wakacyjnych rozkładów jazdy.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Źródło: MZDiK

Tag: