Patron dnia: św. Zygmunt, król i męczennik

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 212.

RADOM

Czarni vs. Będzin - jest zwycięstwo!

sobota, 28 marca 2015 21:06 / Autor:

W sobotnim meczu Cerrad Czarni Radom pokonali gości MKS Banimex Będzin 3:1 (21:25, 25:17, 25:15, 25:20). Jest szansa na kolejne punkty awans.

Pierwszy set dla Cerradu Czarnych Radom okazał się w sobotę przegrany. Przewagą cieszyli gospodarze, ale tylko raz w tym spotkaniu. Pozostałe trzy sety rozegrane zostały na korzyść Gospodarzy spotkania. Jednak sporo niepewności i nerwów kibice mieli w czasie czwartego seta, kiedy wiele razy proszono sędziów o sprawdzenie poprawności poszczególnych rozegrań.

Najelpszym zawodnikniem spotkania okazał się Wojciech Żaliński.

Kolejny mecz o dziewiąte miejsce radomianie rozegrają z AZS Olsztyn. Będzie to ostatnie spotkanie przed własną publicznością w ramach tegorocznych rozgrywek Plus Ligi.

Czarni: Bołądź, Pliński, Grzechnik, Żaliński, Westphal, Kampa, Kowalski (libero) oraz Oivanen, Kędzierski
MKS: Hebda, Pawliński, Gaca, Oczko, Warda, Żuk, Milczarek (libero) oraz Kowalski, Sarnecki, Hunek, Wójtowicz, Mierzejewski