Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Joanna d'Arc, dziewica
Dziś jest: 30 maj 2020

Kozienice

Gmina Kozienice poszukuje wolontariuszy

poniedziałek, 16 marca 2020 15:15 / Autor: Kamil Zapora
ilustracja, fot. pixabay.com
Kamil Zapora

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią i czujesz się na siłach, by pomóc osobom starszym, niepełnosprawnym i potrzebującym w obliczu pandemii koronawirusa to zgłoś się do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Gmina Kozienice poszukuje wolontariuszy, którzy pomogą w zrobieniu zakupów, wykupieniu leków, a nawet wyprowadzeniu psa wszystkim, którzy nie mogą lub nie powinni wychodzić z domu z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Zgłoszenia przyjmuje Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej telefonicznie pod numerem: 48-614-67-62 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Osoby, które wejdą w poczet kozienickich wolontariuszy, otrzymają z MGOPS identyfikatory. - Szanowni Państwo, niezależnie od działań, które podejmujemy jako samorząd proszę, abyście indywidualnie wspierali osoby starsze i samotne, które mieszkają w waszym sąsiedztwie – mówi burmistrz Kozienic, Piotr Kozłowski. - Oni potrzebują wsparcia jak nigdy wcześniej – dodaje.

Zapraszamy do nas: