Patron dnia: św. Zygmunt, król i męczennik

W Gdańsku bez punktów

niedziela, 26 lutego 2017 21:24 / Autor: Jakub Szczechowski
Jakub Szczechowski

Cerrad Czarni Radom bez punktów wrócili z Gdańska. Przegrali z Lotosem 1:3.

Ten mecz obfitował w zwroty akcji. Pierwszy set rozpoczęli dobrze gospodarze. Przełomem był as serwisowy Wojciecha Żalińskiego, kiedy to radomianie uzyskali dwupunktową przewagę (13:11). I to Czarni zwyciężyli w pierwszej odsłonie meczu. W drugim secie po wyrównanej grze udane zagrywki Mateusza Miki dały Lotosowi sześciopunktową przewagę. Nie roztrwonił jej i wygrał 25:18. Trzeci set to emocje do samego końca i wygrana 25:23 gdańszczan. Czwarty set nie musiał być ostatnim, bo sytuacja układała się różnie, ale w końcu to Lotos wygrał 25:20.