Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Dionizy, biskup i męczennik
Dziś jest: 08 kwietnia 2020

Siatkówka

R. Prygiel: nie wierzę, że wygraliśmy

poniedziałek, 17 lutego 2020 11:00 / Autor: Michał Kaczor
fot. wksczarni.pl
Michał Kaczor

Trener Robert Prygiel i Mateusz Masłowski oraz Andrzej Wrona skomentowali mecz Cerrad Enea Czarni Radom - Verva Warszawa Orlen Paliwa.

Robert Prygiel (trener Cerrad Enea Czarnych Radom): - Szczerze mówiąc, to nie wierzę. Nie byliśmy faworytem, ale sport ma to do siebie, że jest nieprzewidywalny. Pokonaliśmy drużynę, w której jest wielu utytułowanych zawodników, grając dużo lepiej. To nie był mecz wygrany szczęśliwie. Mieliśmy ogromną przewagę w bloku, ataku, wytrzymaliśmy ich przyjęcie. Jestem pełen podziwu dla chłopaków - zrobili to!

Mateusz Masłowski (libero Cerrad Enea Czarnych Radom): - Zagraliśmy taką siatkówkę, jak ostatnio z Rzeszowem. Myślę, że u nas decydującym czynnikiem jest nastawienie, walka, agresja w grze, bo to ona robi różnicę. Mimo, że wygraliśmy z drużyną, która praktycznie wszystko wygrywa, nie mamy co na to patrzeć. Zdobyliśmy trzy punkty, ale trzeba grać dalej, bo jeśli nie awansujemy do play-offów, to nikt tego nie będzie pamiętał.

Andrzej Wrona (środkowy Vervy Warszawa Orlen Paliw): - Spodziewaliśmy się takiego meczu. Oglądaliśmy mecz Czarnych z Rzeszowem i widzieliśmy, że to oni wygrali ten mecz swoją dobrą grą. Widzieliśmy, że chyba znaleźli optymalne ustawienie, w którym dobrze się czują, walczą i dobrze grają. Wiedzieliśmy, że nie będzie lekko. Gratulacje dla Czarnych. Im te punkty na pewno dadzą oddech. Nam ten mecz też się przyda, żeby sprowadzić nas na ziemię.

Zapraszamy do nas: