Dziś jest: Niedziela, 28 kwietnia 2024

Złoty medal dla Martyny Kotwiły!

niedziela, 19 lutego 2023 19:53 / Autor: Elżbieta Warchoł
Elżbieta Warchoł

Martyna Kotwiła zdobyła złoty medal na Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu. Dystans 200 metrów pokonała w czasie 23.37.

Radomianka zdobyła już w sobotę brązowy medal na dystansie 60 m z czasem 7. 28. Dziś okazała się bezkonkurencyjna, dystans 200 metrów pokonała w czasie 23.37 i zdobyła złoty medal Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu. Już w trzecim biegu Martyna Kotwiła okazała się najlepsza osiągając znakomity czas 23.30.

Dziś wicemistrzostwo Polski w skoku wzwyż zdobyła inna radomianka z RLTL Optima Radom Aneta Rydz. Osiągnęła wynik 182 centymetry i wyrównała rekord życiowy.

Mateusz Gos został halowym wicemistrzem Polski w biegu na 3000 m w kategorii U23.