Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Wawrzyniec z Brindisi, prezbiter i doktor Kościoła
Dziś jest: Poniedziałek, 22 lipca 2024

RADOM

Ukrywał narkotyki na strychu i w garażu

wtorek, 25 czerwca 2024 15:23 / Autor: Monika Nowakowska
foto: KMP/Radom
Monika Nowakowska

Radomscy policjanci zabezpieczyli u mieszkańca powiatu radomskiego blisko 1850 g amfetaminy. Sąd zastosował wobec 36-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. To kolejna osoba zatrzymana w ostatnich dniach przez funkcjonariuszy za posiadanie narkotyków.

- Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek ze środkami odurzającymi dotarli do 36-letniego mieszkańca gminy Jedlnia-Letnisko. Podejrzewali, że posiada on narkotyki i nie pomylili się. Po przeszukaniu pomieszczeń, z których korzystał mężczyzna, policjanci zabezpieczyli blisko 1850 gw amfetaminy. 36-latek narkotyki ukrywał na strychu oraz w garażu na posesji - relacjonuje Justyna Jaśkiewicz, rzeczniczka KMP w Radomiu.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Przedstawiono mu zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających, a decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Przestępstwo, jakiego się dopuścił zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

W ostatnich dniach to kolejna osoba zatrzymana przez radomskich policjantów za posiadanie środków odurzających.