Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Marcin I, papież i męczennik
Dziś jest: Wtorek, 13 kwietnia 2021

SPORT

Lozano w przyszłym sezonie z Czarnymi?

czwartek, 28 stycznia 2016 14:07 / Autor: Michał Kaczor
Michał Kaczor

Raul Lozano zapowiedział, że jest otwarty na współpracę z drużyną Cerrad Czarnych Radom w przyszłym sezonie. Odniósł się tym samym do spekulacji, że po zakończeniu rozgrywek PlusLigi całkowicie poświęci się trenowaniu reprezentacji Iranu.

-Czuję się dobrze w Radomiu. Chciałbym tu zostać. Od kwietnia do września będę trenował z reprezentacją Iranu, z którą mam nadzieję pojechać na igrzyska olimpijskie do Rio. Później zrobię wszystko, żeby pracować w nowym sezonie w Czarnych - mówił Raul Lozano na spotkaniu w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu.

Przypomnijmy, że w grudniu Raul Lozano podpisał kontrakt z Irańską Federacją Piłki Siatkowej. Argentyńczyk rozpocznie pracę z reprezentacją Iranu 20 kwietnia. Wtedy osobiście powoła zawodników na światowy turniej kwalifikacyjny do Igrzysk w Rio. Jego celem będzie oczywiście awans do wielkiej imprezy. - Jestem pewien, że uda się nam go osiągnąć, bo Igrzyska Olimpijskie to najważniejsza światowa impreza dla każdego sportowca. Udział w nich to ogromny zaszczyt. Iran to zespół o ogromnym potencjale - mówił Raul Lozano.