Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna Królowa Polski
Dziś jest: Piątek, 03 maja 2024

Sukces radomskich lekkoatletów

poniedziałek, 24 lipca 2017 08:16 / Autor: Michał Kaczor

Trzy medale przywieźli radomscy lekkoatleci z mistrzostw Polski seniorów.

Srebrny medal wywalczył Jakub Smoliński w biegu na 400 metrów przez płotki. Zawodnik RLTL ZTE Radom ukończył finał z czasem 50,46 sek. Lepszy był tylko Patryk Dobek z SKLA Sopot- 49,53 sek.

Srebrny medal wywalczył Jakub Smoliński w biegu na 400 metrów przez płotki. Zawodnik RLTL ZTE Radom ukończył finał z czasem 50,46 sek. Lepszy był tylko Patryk Dobek z SKLA Sopot- 49,53 sek.Brązowy medal w skoku wzwyż zdobyła Aneta Rydz. Radomianka osiągnęła wysokość 1,78 metra. Na najwyższym stopniu podium stanęła Kamila Lićwinko. Reprezentantka KS Podlasie Białystok skoczyła 1,95 m.

Dorobek medalowy RLTL ZTE Radom uzupełniła sztafeta 4x400 m mężczyzn. Jakub Smoliński, Piotr Szewczyk, Robert Mnich i Bartłomiej Czajkowski przybiegli na metę z czasem 3:09.71. Do złotego medalu zabrakła niecała sekunda.