Patron dnia: Narodzenie Najświętszej Maryi Panny
Dziś jest: Niedziela, 08 września 2024

Przegrana Radomiaka

sobota, 27 lipca 2024 23:14 / Autor: Elżbieta Warchoł
Elżbieta Warchoł

Mimo wszystko to był świetny mecz! Radomiak Radom przegrał na własnym boisku z Jagiellonią Białystok 2:3. Mecz odbył się w sobotę, 27 lipca 2024 roku na stadionie przy ul. Struga w Radomiu.

Po pierwszej połowie meczu Radomiak Radom przegrywał 0:2. W drugiej wyrównał 2:2. W 86 minucie drużyna Zielonych miała szansę objąć prowadzenie, ale okazji nie wykorzystał Peglow. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:3.

Mecz ocenia trener Jagiellonii Białystok Adrian Siemieniec:

Jestem dumny z mojej drużyny - mówił po meczu trener Radomiaka Radom Bruno Baltazar:

Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok 2:3 (0:2); Leonardo Rocha 52' (k), 77' - Jarosław Kubicki 34', 40', Miki Villar 88'.

Radomiak: Kikolski - Ouattara, Rossi, Cichocki, Grzesik - Peglow (90+1' Cielemęcki), Jordao (46' Luizao), Alves, Wolski (46' Leandro), Vagner (90+1' Sarmiento) - Rocha.

Jagiellonia: Abramowicz - Sacek (89' Stojinović), Haliti, Dieguez, Moutinho, Kubicki (71' Nguiamba), Romanczuk, Marczuk (71' Villar), Imaz (89' Skrzypczak), Hansen, Diaby-Fadiga (63' Pululu).

Żółta kartka: Abramowicz.

Radomiak jest obecnie w tabeli na 6 miejscu z dorobkiem 3 punktów, Jagiellonia ma ich 6.

Kolejne spotkanie Radomiak rozegra na wyjeździe w niedzielę, 4 sierpnia 2024 roku z drużyną Śląska Wrocław. Początek o godz. 17.30.