Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: św. Agnieszka, dziewica i męczennica
Dziś jest: Czwartek, 21 stycznia 2021

KULTURA

Teatr on-line: O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce

wtorek, 24 listopada 2020 14:41 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: MOK Amfiteatr
Elżbieta Warchoł

MOK Amfiteatr zaprasza w niedzielę, 29 listopada, w południe przed ekrany na wirtualną odsłonę cyklu "Wkręć się w teatr".

O rękę Królewny Pięknotki ubiegają się trzej kandydaci: Książę Bławatek, Baron Modniak, Królewicz Piękniewicz oraz znacznie ustępujący im urodą, Rycerz Pryszczycerz z tajemniczo opuszczoną przyłbicą. Królewna poddała zalotników dość zaskakującej próbie. Kto jej sprostał i stanął na ślubnym kobiercu? Sprawdźcie sami, poznając zabawną historię „O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce" Teatru Barnaby z Gdańska.

Premiera spektaklu w niedzielę, 29 listopada, o godz. 12 na facebookowym profili "Amfiteatr w Radomiu", "Amfiteatr- Daszyńskiego 5" i "Pracownia Nowych Mediów". Emisja będzie bezpłatna i dostępna wyłącznie jednorazowo - mówi Katarzyna Wiśniewska z radomskiego Amfiteatru.

Kolejne przedstawienie w cyklu "Wkręć się w teatr: on-line" już 6 grudnia, również w południe. Tym razem mali widzowie poznają historię Grzesia, który pomaga Św. Mikołajowi uratować święta - zapowiada Katarzyna Wiśniewska z MOK Amfiteatr.